5 ETAP KARATE ŞAMPİYONASI (2)

Kategori: Haberler, Müsabaka Sonuçları | 0

27 Kasım 2011 tarihinde 5 Etap Karate Şampiyonası'nın 2.etabı yapılmıştır.

Müsabakaya katılan 3 sporcumuz 4 derece elde etmiştir.

Sporcularımızı ve müsabakaya katılan tüm sporcuları kutlar başarılarının devamını dileriz...

BAYAN KATA
1. ZEYNEP AKBULUT ER-SA
2. SELİN YILMAZ E.ÖZCAN
3. SEMANUR ÖZCAN E.ÖZCAN
3. RANA USLU ER-SA

 

BAYAN KUMİTE  1.GRUP
1. ECENUR ÖNEK Ç.TEPE
2. EDA YILMAZ E.ÖZCAN
3. SEVDA PAMUK E.ÖZCAN
3. -------------------- ------------

 

BAYAN KUMİTE  3.GRUP
1. TUĞBA KULAK N.GÖKAY
2. BEYZA ER ER-SA
3. SELİN YILMAZ E.ÖZCAN
3. NURSU ŞEVİK ER-SA

 

BAYAN KUMİTE  5.GRUP
1. ALARA YILDIZ Ç.TEPE
2. SEMANUR ÖZCAN E.ÖZCAN
3. DENİZ KAYA Ç.TEPE
3.  BEYZANUR ERTAN Ç.TEPE

 

BAY KUMİTE  2.GRUP
1. HALİL ÇELİK ER-SA
2. İSMAİL KOÇ ER-SA
3. ABDÜLSAMET SAYKAN ER-SA
3. DOĞUKAN YILMAZ KARAHAN

 

BAY KUMİTE  4.GRUP
1. BÜNYAMİN KOÇ KÜÇÜKKÖY
2. HAMZA KÖROĞLU ER-SA
3. ENES YILMAZ ÇETİNEL
3. M.ENES KAYA ER-SA

 

BAY KUMİTE 6.GRUP
1. YUSUF YILDIRIM KARAHAN
2. EREN UĞURLU ER-SA
3. HAMDİ YILMAZ ÇETİNEL
3. ENES SARAÇ ER-SA
BAY KATA
1. ZİYA YÜCEUR KARAHAN
2. UMUTCAN İMAT E.ÖZCAN
3. BÜNYAMİN KOÇ KÜÇÜKKÖY
3. HAMZA KÖROĞLU ER-SA

 

BAYAN KUMİTE  2.GRUP
1. ZEYNEP AKBULUT ER-SA
2. ZEYNEP KURTOĞLU KÜÇÜKKÖY
3. EZGİ SENA BEKTAŞ ER-SA
3. BÜŞRA RAZİ E.ÖZCAN

 

BAYAN KUMİTE  4.GRUP
1. ASİYE TUNA Ç.TEPE
2. RANA USLU ER-SA
3. HÜDANUR ACAR ER-SA
3. ----------------------- ---------

 

BAY KUMİTE  1.GRUP
1. KORAY GÜLLER E.ÖZCAN
2. MERT GÜNDÜZ ER-SA
3. FURKAN KORKMAZ ER-SA
3. POLAT YILMAZ ER-SA

 

BAY KUMİTE  3.GRUP
1. ZİYA YÜCEUR KARAHAN
2. SEMİH ŞEN E.ÖZCAN
3. SERHAT YİĞİT ER-SA
3. EMİRHAN YILMAZ KÜÇÜKKÖY

 

BAY KUMİTE  5.GRUP
1. Ş.EMİR EKEN KARAHAN
2. BERTAN GÜNER ER-SA
3. MUSA ILIK ER-SA
3. EMİRHAN GÜLER E.ÖZCAN

 

BAY KUMİTE 7.GRUP
1. UMUTCAN İMAT E.ÖZCAN
2. UMUT YUMAKLI Ç.TEPE
3. EYÜP NAZLIGÜL ÇETİNEL
3. YUSUF GÜNEŞ KARAHAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir