Zafer Bayramı İller Arası 4.Wado-Ryu Karate Şampiyonası

Kategori: Haberler, Müsabaka Sonuçları | 0

giris

24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Bağcılar Olimpik Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Zafer Bayramı İller Arası 4.Wado-Ryu Karate Şampiyonasında kulübümüz büyük bir başarının altına imza atarak 36 kulübün katıldığı şampiyonada 22 altın 26 gümüş 27 bronz madalya alarak Genel Klasmanda 189 Puan ile 1.Olmuştur. Derece yapan sporcularımızı kutlar başarılarının devamını dileriz.

  1. Yusuf Kerem MİLET – 2009 Bay Kata – 1.
  2. Arda BAKIŞ – 2007 Bay Kata – 1.
  3. Mustafa Baran KOŞAR – 2005 Bay Kata – 1.
  4. Zeynep AKBABA – 2007 Bayan Kata – 1.
  5. Meryem SİMRA – 2005 Bayan Kata – 1.
  6. Mert ÖZTÜRK – Ümit Bay Kata – 1.
  7. Seda KANDEMİRCİ – Ümit Bayan Kata – 1.
  8. Ömer GÜLER – Genç Bay Kata – 1.
  9. Emre ÇEVİK – Büyük Bay Kata – 1.
  10. Yusuf Kerem MİLET – 2009 Bay 25 Kg.- 1.
  11. Muhammed SADAK – 2007 Bay 45 Kg.- 1.
  12. Yasin SADAK – 2008 Bay 35 Kg. – 1.
  13. Mustafa Baran KOŞAR – 2005 Bay 50 Kg.- 1.
  14. Zeynep AKBABA – 2007 Bayan 45 Kg.- 1.
  15. Mert ÖZTÜRK – Ümit Bay 63 Kg.- 1.
  16. Onur Gazi ASLAN – Genç Bay 76 Kg.- 1.
  17. Nezihe Gül Balcı – Yıldız Bayan 60 Kg. – 1.OLDU
  18. Ümit Bay Takım Kata – (Emre KAŞIKÇI-Mert ÖZTÜRK-Fatih TOZ) – 1.
  19. Ümit Bayan Takım Kata – (Seda KANDEMİRCİ – Beyza Nur ÖZTÜRK – Sümeyye HASBAL) – 1.
  20. Genç Erkek Takım Kata – (Onur Gazi ASLAN – Ömer GÜLER – Emre ÖZTÜRK) – 1.
  21. Büyük Erkek Takım Kata – (Emre ÇEVİK – Oğuzhan ÇEVİK – Cem Hasan KAYA) – 1.
  22. Ohyo-Kihon Kumite – (Emre ÇEVİK – Oğuzhan ÇEVİK) – 1.
  23. Mehmet Cihan ÇAKIR – 2009 Bay 30 Kg.- 2.
  24. Enes Buğra KIRMIZI – 2008 Bay 40 Kg.- 2.
  25. Arda Yağız ORDU – 2008 Bay 25 Kg. – 2.
  26. Ali Efe ASLAN – Yıldız Bay 50 Kg. – 2.
  27. Mehmet Devrim ULUĞ – 2007 Bay 45 Kg. – 2.
  28. Bahadır GÜLEN – 2007 Bay Kata – 2.
  29. Habibe Berrak ÇAKIR – 2007 Bayan Kata – 2.
  30. Beyza Nur ÖZTÜRK – Ümit Bayan Kata – 2.
  31. Fatih TOZ – Ümit Bay 57 Kg. – 2.
  32. Sümeyye HASBAL – Ümit Bayan 47 Kg. – 2.
  33. Eslem DELİHASAN – 2005-2006 Bayan Kata – 2.
  34. Zehra BAHÇECİ – 2005-2006 Bayan 30 Kg. – 2.
  35. Gamze ABAY – Yıldız Bayan Kata – 2.
  36. Cem Hasan KAYA – Büyük Bay 60 Kg. – 2.
  37. Onur Gazi ASLAN – Genç Bay Kata. – 2.
  38. Emre ÇÜRÜKOĞLU – Genç Bay 55 Kg. – 2.
  39. Emre ÖZTÜRK – Genç Bay 76 Kg. – 2.
  40. Ali İLHAN – 2005-2006 Bay 50 Kg. – 2.
  41. Ali Efe ASLAN – Yıldız Bay Kata – 2.
  42. Ersin Salih KARATAŞ – 2005-2006 Bay Kata – 2.
  43. Yıldız Bayan Takım Kata – (Gamze ABAY – Nezihe Gül BALCI – Beren Sude KOŞAR) – 2.
  44. Yıldız Bay Takım Kumite – (Gürkan YEŞİLIRMAK – Ali Efe ASLAN – Ömer REİS) – 2.
  45. Ümit Bayan Takım Kumite – (Beyza Nur ÖZTÜRK – Sümeyye HASBAL – Neslihan ÖZDEN) – 2.
  46. Büyük Erkek Takım Kumite – (Cem Hasan KAYA – Emre ÇEVİK – Aziz ARSLAN) – 2.
  47. Ohyo-Kihon Kumite – (Ömer GÜLER – Emre ÖZTÜRK) – 2.
  48. Genç Erkek Takım Kumite – (Onur Gazi ASLAN – Ömer GÜLER – Ahmet ERKEN – Emre ÇÜRÜKOĞLU) – 2.
  49. Yusuf Fırat AKBABA – 2009 Bay 30 Kg.- 3.
  50. Yaren Naz MİLET – 2009 Bayan 25 Kg. – 3.
  51. Zeynep ARSLAN – Yıldız Bayan 60 Kg. – 3.
  52. Ömer REİS – Yıldız Bay 60 Kg. – 3.
  53. Gürkan YEŞİLIRMAK – Yıldız Bay +60 Kg. – 3.
  54. Servet Anıl ÇELİK – Ümit Bay 52 Kg. – 3.
  55. Emre KAŞIKÇI – Ümit Bay 52 Kg. – 3.
  56. Beren Sude KOŞAR – Yıldız Bayan Kata – 3.
  57. İremsu MİLET – 2005-2006 Bayan 50 Kg. – 3.
  58. Meryem SİMRA – 2005-2006 Bayan 40 Kg. – 3.
  59. Ömer GÜLER – Genç Bay +76 Kg.- 3.
  60. Ahmet ERKEN – Genç Bay Kata – 3.
  61. Eren Yasin ABAY – 2008 Bay 25 Kg.- 3.
  62. Oğuzhan ÇEVİK – Büyük Bay Kata – 3.
  63. Cem Hasan KAYA – Büyük Bay Kata – 3.
  64. Bahadır GÜLEN – 2007 Bay 40 Kg. – 3.
  65. Yasin SADAK – 2008 Bay Kata – 3.
  66. Onur KAHRAMAN – 2007 Bay Kata – 3.
  67. Beytullah ARSLAN – 2007 Bay Kata – 3.
  68. Ahmet ERKEN – Genç Bay 63 Kg. – 3.
  69. Ömer REİS – Yıldız Bay 60 Kg. – 3.
  70. Abdülkerim GÜLEN – 2006 Bay Kata – 3.
  71. Sümeyye HASBAL – Ümit Bayan Kata – 3.
  72. Beyza Nur ÖZTÜRK – Ümit Bayan 47 Kg. – 3.
  73. Zeynep ARSLAN – Yıldız Bayan Kata – 3.
  74. Ümit Erkek Takım Kumite – (Servet Anıl ÇELİK – Emre KAŞIKÇI – Mert ÖZTÜRK – Fatih TOZ) – 3.
  75. Ohyo-Kihon Takım – (Cem Hasan KAYA – Onur Gazi ASLAN) – 3.

Bir Cevap Yazın