5 ETAP KARATE ŞAMPİYONASI(1)

Kategori: Haberler, Müsabaka Sonuçları | 0

20 Kasım 2011 tarihinde 5 Etap Karate Şampiyonası'nın 1.etabı yapılmıştır.

Müsabakaya katılan 5 sporcumuz 6 derece elde etmiştir.

Sporcularımızı ve müsabakaya katılan tüm sporcuları kutlar başarılarının devamını dileriz...

BAYAN KATA
1. BİLGE SOLAK E.ÖZCAN
2. İLAYDA GÜLLER E.ÖZCAN
3. RABİA GÜL ER-SA
3. BÜŞRA GÖKŞİN E.ÖZCAN

 

BAYAN KUMİTE  1.GRUP
1. BUSE KARAMAN N.GÖKAY
2. HATİCE ARSLAN ÇETİNEL
3. ALEYNA DENİZLİ ÇETİNEL
3. NİDANUR GÜMÜŞSOY E.ÖZCAN

 

BAYAN KUMİTE  3.GRUP
1. ELİF YILMAZ N.GÖKAY
2. Y.AYŞE ALEV ÇETİNEL
3. İLAYDA NUR ÇETİNEL
3. RABİA GÜL ER-SA

 

BAY KUMİTE  1.GRUP
1. HALİL BARIŞ GÜNDÜZ ER-SA
2. ARİF KURNAZ N.GÖKAY
3. M.BATIN OTGUN E.ÖZCAN
3.

 

BAY KUMİTE  3.GRUP
1. CANER YAŞAR ER-SA
2. MURAT AÇIKGÖZ N.GÖKAY
3. YASİN TEPE ER-SA
3. ERTUĞRUL YAVUZ ER KÜÇÜKKÖY

 

BAY KUMİTE  5.GRUP
1. EYÜP OSMAN KALKAN KÜÇÜKKÖY
2. A.EMRE KURNAZ ER-SA
3. YUSUF KÜÇÜKBİRER E.ÖZCAN
3. M.SERTAÇ AKYILDIZ Ç.TEPE

 

BAY KUMİTE 7.GRUP
1. BERAT ASLAN E.ÖZCAN
2. T.EREN KOÇ E.ÖZCAN
3. ENES ŞAVLI ÇETİNEL
3. YUSUF KURTOĞLU KÜÇÜKKÖY

 

BAY KUMİTE 9.GRUP
1. M.EMİN ERTAN Ç.TEPE
2. ZAFER ORHUN ÇELİK ER-SA
3. YUSUF YUMRUKAYA KARAHAN
3. KEREM TİRYAKİ ÇETİNEL
BAY KATA
1. ENES KARAHAN KARAHAN
2. CANER YAŞAR ER-SA
3. E.OSMAN KALKAN KÜÇÜKKÖY
3. YUSUF YUMRUKAYA KARAHAN

 

BAYAN KUMİTE  2.GRUP
1. BİLGE SOLAK E.ÖZCAN
2. BÜŞRA GÖKÇİN E.ÖZCAN
3. EZGİ SENA BEKTAŞ ER-SA
3. BÜŞRA RAZİ E.ÖZCAN

 

BAYAN KUMİTE  4.GRUP
1. ZEHRA ŞENER ÇETİNEL
2. İLAYDA GÜLLER E.ÖZCAN
3. BÜŞRA KALE E.ÖZCAN
3. ELİF ÖNCÜ ER-SA

 

BAY KUMİTE  2.GRUP
1. ERDEM NİHAT NİŞANCI E.ÖZCAN
2. MUHARREM ÖZTEKİN KARAHAN
3. CİHAN ÖZMEN ER-SA
3. H.CAN COŞAR E.ÖZCAN

 

BAY KUMİTE  4.GRUP
1. FARUK KAYA KÜÇÜKKÖY
2. YUSUF MERT ÖZKILIÇ E.ÖZCAN
3. ERTUĞRUL ŞAHİN KARAHAN
3. SAMET İPEK ER-SA

 

BAY KUMİTE  6.GRUP
1. OZAN DURMUŞ E.ÖZCAN
2. DEVRİM NAZLIGÜL ÇETİNEL
3. UFUK BAL ER-SA
3.

 

BAY KUMİTE 8.GRUP
1. MURAT VURAL KÜÇÜKKÖY
2. ENES KARAHAN KARAHAN
3. EMRE ÖZKANCA E.ÖZCAN
3.

 

BAY KUMİTE  10.GRUP
1. HÜSEYİN KARA E.ÖZCAN
2. YASİN ERBAY ÇETİNEL
3. MUTTALİP ÇELİK ÇETİNEL
3. A.KADİR BİLMEZ KARAHAN
KULÜP ADI ALTIN GÜMÜŞ BRONZ
1.E.ÖZCAN SPOR KULÜBÜ 6 5 8
2.KÜÇÜKKÖY KARATE İHT. 3 - 3
3.ER-SA SPOR KULÜBÜ 2 3 8
4.NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O 2 2 -
5.ÇETİNEL SPOR KULÜBÜ 1 4 5
6.KARAHAN G.S.K. 1 2 4
7.ÇELİKTEPE WADO-RYU 1 - 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir